protex sk sro o nas

O našej spoločnosti

Vážený obchodný partner,

Firma PROTEX je výhradným zástupcom firmy MAREXIM s.r.o. na slovenskom trhu. Ponúkame sortiment tkanín zo 100% bavlny a zmesových materiálov, v hmotnostnom rozsahu od 145 do 300 g/m2. Naše tkaniny sú určené na pracovné a ochranné oblečenie, oblečenie pre gastronomické, reštauračné, strážne a bezpečnostné služby. Ponúkame tkaniny, ktoré spĺňajú náročné požiadavky na ošetrovanie (ošetrovanie prípravkami obsahujúcimi oxidačné činidlá a chlór), vrátane prania pri 95°C. Tieto náročné podmienky platia aj pre farebné odtiene, a to bez zapustenia bielej farby.

Firma PROTEX spolupracuje s firmou KLOPMAN INTERNATIONAL, ktorá sa zaoberá vývojom zmesových a špeciálnych tkanín na pracovné a ochranné odevy. Zabezpečujeme antistatické a nehorľavé tkaniny, ako aj tkaniny odolné voči pôsobeniu oleja, kyselín a žieravín. Väčšina tkanín je certifikovaná v akreditačných skúšobniach a spĺňa podmienky stanovené hygienickými predpismi pre priamy kontakt s pokožkou, v zmysle vyhlášky MH SR 635/2005. Okrem uvedených tkanín zabezpečujeme aj tkaniny na požiadavky našich odberateľov, napr. farebné plátna, krepy, flanel, filmové tlače, podšívky, podšívky s rúnom a polar fleece tkaniny.

Tkaniny z našej ponuky sú zväčša súčasťou našich skladových zásob. Distribúciu tovaru zabezpečujeme vlastným vozidlom alebo prostredníctvom prepravnej firmy na naše vlastné náklady. Na požiadanie zákazníka tkaniny meriame, a to pri min. množstve 20 m. Podrobné informácie, technické parametre, charakteristiku jednotlivých textílií Vám poskytneme osobne, telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom webovej stránky www.protexlevice.sk

Ing. Jozef Vincúr - konateľ